meble na wymiar częstochowa meble kuchenne na zamówienie meble kuchenne na wymiar częstochowa meble kuchenne na wymiar kluczbork meble kuchenne na wymiar wieluń

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

 • Jestem klientem z Polski

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami to
  → Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W dogodnym dla Państwa terminie umówimy się na pomiar.
  → Na pierwszym spotkaniu określicie Państwo swoje ogólne upodobania i potrzeby. → Na tej podstawie stworzymy dla Państwa wstępny projekt graficzny, wycenę oraz określimy orientacyjny czas realizacji.
  → Następnie dokonamy ewentualnych zmian projektu, jak również ustalimy wszelkie szczegóły zamówienia.
  → Po zaakceptowaniu ostatecznego projektu odwiedzimy Państwa w celu podpisania umowy. Wtedy od razu zabieramy się do pracy.
  → Następnym razem spotykamy się podczas montażu mebli.

Jestem klientem z zagranicy

W przypadku klientów z zagranicy, nasza współpraca wygląda następująco.
→ Przysyłacie Państwo do nas maila, w którym określicie jakich mebli na wymiar potrzebujecie (meble kuchenne, garderobę itp.). W załączniku do maila należy przysłać szkic (może być odręczny) bądź projekt graficzny (jeżeli już go Państwo posiadacie), tak abyśmy wiedzieli jaki ma być układ kuchni i jakie są wymiary pomieszczenia. My ze swojej strony dodatkowo dopytujemy o szczegóły, które mają istotne znaczenie dla wyceny.
→ Na tej podstawie przesyłamy wstępną wycenę.
→ Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zamówienie mebli w naszej firmie, wtedy przyjeżdżamy do Państwa na dokładny pomiar i podpisanie umowy. Mamy ze sobą potrzebne materiały i próbniki, aby ustalić każdy szczegół zamówienia.
→ Po wykonaniu mebli w naszej firmie przyjeżdżamy do Państwa i montujemy meble.